Kapat

698 Strasbourg – Villeurbanne Basketbol Tahminleri 10.11.2018

Asvel ligin lideri. Hafta içi Eurocup maçında Valencia’yı kıran kırana geçen mücadele sonunda devirdiler. Çok formda bir sezon geçiriyorlar. Hem skor yönünde, hem savunmada çok etkililer. Asist ortalamasında da ligin en etkili 2.takımılar. Amine Noua ile Charles Kahudi sakatlıktan çıktı, bu maç oynayabilecekler.

Strasbourg son 5 maçta 4 galibiyet çıkaraarak layık olduğu üst sıralara doğru yükselmeye başladı. Hafta içi sahasında yunan temsilcisi Promitheas’ı devirdiler. Moralliler. Takımın en önemli oyuncularından Ali Traore ile 2020 yılına kadar anlaşma gerçekleştirdiler. Pota altında Y.Fall çok güçlü silah, yüksek şut yüzdesiyle oynuyor ve ribauntlarda etkili.

Strasbourg evinde oynaması sebepli favori gösterliyor. Maç Asvel’in sahasında oynansa Asvel açık favori olurdu. Strasbourg cephesinde pota altındaki güçlü silahı Y.Fall’a karşı, Asvel takımı iyi kapanacaktır, bu maçın kaderini belirleyecek önemli nokta burası. Asvel’in eksiklerinin dönmesi ve etkili bir savunma takımı olmasıyla bu maçı kazanacağını tahmin ediyorum.